Chcete posilovat doma? Vyberte si kvalitní kotouče

činky

Věnujete se posilování? Pak pravděpodobně trávíte alespoň několik hodin týdně v posilovně. Pokud ale nechcete být vázaní jen na prostory tělocvičny a rádi byste si občas zacvičili i doma, je nutné si domů pořídit kvalitní výbavu. Činky a kotouče tak pro vás budou představovat nezbytnou investici, která vyžaduje pečlivý výběr tak, abyste zvolili vybavení, které bude mít odpovídající parametry a kvalitu.

Podle čeho vybírat?

Činkové tyče i kotouče se nabízí v mnoha různých průměrech. Ujistěte se, že víte, jak budete kotouče používat – zda je chcete nakládat na činkové tyče, nebo také jako zátěž na posilovací lavice či stroje. Podle toho je třeba vybírat a ujistit se, že zvolené kotouče naplňují potřebné parametry.

Není kotouč jako kotouč

Zdánlivě se může zdát, že není podstatné, jaké kotouče si pořídíte – je to prostě kus železa, se kterým chcete posilovat. Aby ale cvičení bylo pohodlné a bezpečné, je potřeba i výběru kotoučů věnovat pozornost. Obvykle se vyrábí lakované, chromované nebo pogumované. Kvalita provedení se liší výrobce od výrobce a samozřejmě se promítne i ve výsledné ceně. Doporučujeme se podívat na nabídnu e-shopu Strongmann, který nabízí vše potřebné pro posilování ve skvělé kvalitě a za příznivé ceny.

Pořiďte si potřebné příslušenství

Stejně jako kotouče budete potřebovat další vybavení, aby se vám pohodlně cvičilo. Skvělou volbou jsou kvalitní stojany, kam můžete kotouče bezpečně ukládat. Hodit se vám samozřejmě budou i další posilovací pomůcky včetně činek, kettlebellů a dalších závaží, díky kterým si budete moci doma vytvořit plnohodnotný posilovací koutek a nebudete tak závislí jen na otevírací době posilovny. Zacvičit si můžete kdykoliv podle svého rozvrhu a potřeb.

Prohlédněte si širokou nabídku posilovacího vybavení na www.strongmann.cz a nakupujte fitness pomůcky ve vysoké kvalitě a za příznivé ceny.

Zdroj obrázku: Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *