Kvalitní party stan promění rodinné oslavy i firemní akce

party stan

Zima se pomalu chýlí ke konci a mnoho lidí už se těší, jak bude trávit příjemné jarní a letní večery pěkně venku na zahradě, ve společnosti přátel. A aby na vás ani při nepřízni počasí nekapalo a byli jste příjemně chráněni před větrem, vyplatí se pořídit si multifukční party stan, který dovede vytvořit příjemné místo pro jakékoliv posezení. Snadno jej využijete na jakékoliv venkovní akci, ale kromě toho se hodí také pro prodejní nebo reklamní účely. Jednoduše najdou celou řadu dalších využití nejen doma, ale také při podnikání.

Jak vybrat kvalitní party stan?

Vybírejte prodejní stánek, který je praktický a odolný. Klíčové je, aby se dal snadno a rychle rozložit i složit, ale také aby nezabíral příliš místa při přepravě a dalo se s ním snadno manipulovat. Reklamní stánek by také měl vynikat dostatečně pevnou konstrukcí, aby zvládl také déšť nebo vítr a nehrozilo, že se při první příležitosti pokácí. Ideální jsou zejména stánky ocelové či hliníkové konstrukce. Vybírat můžete i z různých velikostí přesně podle vašich potřeb. Klasický reklamní stánek má obvykle 3×3 m, ale pokud chcete něco většího, v nabídce jsou i stany až 6×3 m.

Kde sehnat kvalitní party stan?

Jak jsme si ukázali, klasický stanový přístřešek najde využití při celé řadě akcí. Může se hodit jak doma, tak také na výstavách, festivalech nebo různých trzích. Pokud hledáte kvalitu a spolehlivost, vybírejte stánky od společnosti Expodum, která nabízí kvalitní nůžkové stany v 6 barevných provedeních. Modely jsou skladem, takže od koupě po dodání neuběhne více než pár dnů. Na stánek je možné dle vašeho přání připravit také potisk, který bude propagovat vaši firmu nebo služby. Vyberte si materiál, velikost i provedení dle vašich potřeb i finančních možností. Jisté je jen to, že nebudete zklamáni a taková koupě se vám při moha příležitostech vyplatí.

Zdroj obrázku: Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *