I problémy s penisem se už dají řešit

Jde sice o problémy, o kterých muži málo mluví, ale na druhou stranu musíme uznat, že různá tabu už pomalu ale jistě mizí. A to znamená, že se muži nebojí svůj problém řešit. A podle statistik to vypadá, že různé komplikace jsou poměrně časté. Mezi hlavní patří to, že penis není úplně rovný.

Tento problém má i lékařské označení

Pokud jde o zakřivení skutečně jenom mírné, není důvod se znepokojovat. Když ale může už výrazně omezovat, je dobré zajít k lékaři, že máte podezření na Peyronieho chorobu. Právě takto se totiž označuje problém spojený se zakřivením penisu. A že nejde o nic výjimečného, to potvrzují i lékaři. Ti udávají, že problém s nestandardním zakřivením trápí zhruba 9 procent mužů ve věkové skupině nad 30 let. Je tedy vidět, že tak výjimečné to není.

Léčba může být i chirurgická

Nechceme vás hned strašit, ale je dobré v úvodu říci, že když jde o medicíncký problém, může existovat i chirurgický postup, jak vyrovnat křivý penis. Nutno ale říci, že tato metoda je využívána ve skutečně ojedinělých případech a hlavně až jako poslední možnost. Když nic jiného nepomůže. Na druhou stranu výsledky jsou velmi dobré. Počítat je ale nutné i s několika negativy. A to:

  • Riziko recidivy
  • Riziko erektilní disfunkce
  • Riziko zkrácení penisu

Jak vypadá léčba konzervativní?

Pokud hledáte jednodušší řešení vašeho problému, tedy takzvanou konzervativní léčbu, je možné se vydat hned dvěma cestami. Tou první je možnost zakoupit Andropenis. Jedná se o unikátní trakční zařízení, které se nasazuje právě na penis. Jeho primárním cílem je penis nejenom vyrovnat, ale také prodloužit. Díky tomu se zbavíte zdravotního problému a zároveň budete mít lepší pověst u žen. Pokud jde o možnost číslo dvě, je možné konzumovat různé doplňky stravy ve formě tablet. Ty jsou jednodušší z hlediska využití, ale zase nepřinášejí tak dobré výsledky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *