Ideální parťák nejen na cesty. Vyberte si tablet přesně pro vaše potřeby

nákupy

Máte počítač a telefon, ale chybí vám nějaké malé přenosné zařízení, které má podobné funkce jako počítač a můžete na něm snadno pracovat na cestách, na dovolené, ale stejně tak třeba koukat na seriály nebo brouzdat po internetu? Řešením je tablet. A právě během Black Friday 2022 můžete ty nejlepší tablety a mnoho dalšího koupit s pořádnou slevou. Během těchto dní, kdy je Black Friday, se vyplatí popřemýšlet i nad nákupem dalších dražších produktů, protože díky této slevové akci skutečně ušetříte. Jak vybrat ten nejlepší tablet?

Velikost

Větší tablet bude ideální, pokud jej chcete používat spíše pro práci nebo ke studiu. V takovém případě s totiž předpokládá, že jej nebudete tak často držet v ruce, ale bude spíše někde položený. K takovému tabletu se pak také může hodit pořídit externí klávesnici, aby byla práce skutečně snadná a efektivní. Menší tablety jsou pak ideální pro děti, ale také pro běžné surfování po netu, čtení e-booků, poslouchání hudby a další.

Operační systém

Asi nejrozšířenějším je stále operační systém Android. Nabídka je skutečně velká a tablety můžete pořídit také v řadě cenových relací. Pokud jste ale milovníky Applu, je jasné, že pro vás bude lepší sáhnout po tabletu od stejné společnosti, který také snadno dovedete propojit se svým notebookem, počítačem nebo třeba mobilem. Nevýhodou samozřejmě bývá vyšší cena tabletu a složitější přesouvání dat do jiných zařízení, ale i díky Black Friday můžete snadno ušetřit.

Baterie

Vsadit byste měli na tablety, které vydrží alespoň 10 hodin. Některé modely dosahují i vyšší kapacity, ale obvykle to znamená vyšší hmotnost, což nemusí být žádoucí. Navíc se vždycky dá sbalit energie „s sebou“ v podobě powerbanky.

Internetové připojení

Pokud chcete být online neustále, bude potřeba pořídit si tablet s možnostmi čerpání dat přes operátora. Do tabletu pak jen vložíte SIM kartu a můžete být připojeni kdykoliv a kdekoliv.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *