Jídelníček na míru zdarma

Když zhubnout, tak samozřejmě pouze jedinou správnou metodou, která vede přes kvalitní stravu, která je vyvážená, pestrá a také pravidelná. A přesně taková strava by měla být základem každého jídelníčku na hubnutí. Samozřejmě jeho složení by mělo být charakteristické i pro nás samotné, a tak je v tomto ohledu nutné obrátit se na skutečné odborníky, a to na výživové poradce. A pokud si myslíte, že je to poměrně drahá záležitost, jsou možnosti, jak získat jídelníček na míru zdarma. A tak i vy můžete jít svou cestu za dokonalou postavou, která vás nebude stát nic navíc.

Důležité je zohlednit všechny aspekty vašeho života

Při tvorbě jídelníčku samozřejmě nehraje roli pouze to, kolik chcete zhubnout, ale hraje zde roli také váš zdravotní stav, nebo váš výdej kalorií. Jiný jídelníček na míru zdarma bude samozřejmě mít člověk pracující v kanceláři, a jiný bude mít například stavební deník, který od rána do večera pracuje pouze fyzicky. Stejně tak musí být zohledněn i aktuální zdravotní stav, popřípadě také různé nemoci. Ideálním příkladem je cukrovka, kdy je třeba stravu přizpůsobit tak, aby se cukr nijak nezvedal.

Dieta, která funguje

A pokud o daném jídelníčku mluvíme, rozhodně si i vy můžete být jisti, že funguje. A to hlavně díky poměrně jednoduchým metodám. Jeho základem nejsou pouze jídla jako taková, ale také to, že jíme 5x – 6x denně. To vede k tomu, že tělo má po celý den nejenom dostatek stravy, ale také dostatek živin. Za pár dní si na to zvykne, a přestane cokoliv ukládat. A právě v té chvíli dojde k tomu, že rozdíl mezi získanou energii a tou spálenou je mnohem větší, a my tak hubneme. A tuky se spalují nejenom přirozeně během celého dne, tak i v případě sportovních aktivit, které jsou ideálním doplňkem každého jídelníčku.

Pestrost je základ

Nastínili jsme ale také ty správné potraviny, a to hlavně z hlediska jejich celkové pestrosti. Pokud bychom tedy měli být objektivní i v tomto ohledu, je třeba nezapomínat skutečně na nic. A tak správný jídelníček na míru zdarma obsahuje třeba u některých diet zapomínané sacharidy, tuky, nebo třeba bílkoviny a vitamíny. A ideální skladba? Základem jsou samozřejmě bílkoviny ideálně z masa, vajec, nebo také mléčných výrobků. Ty by měly být doplňovány sacharidy z brambor, rýže, nebo těstovin. Stejně důležitá je ale vláknina z celozrnného pečiva, nebo kvalitní tuky z mořských i sladkovodních ryb.

Tím posledním je dostatek ovoce a zeleniny, která dokáže naše tělo udržovat zdravá, a zároveň má minimum kalorií, a tak je možné ji konzumovat takřka neomezeně. Ideální v případě, kdy začínáme pociťovat mírný hlad. Spolu s tím dokáže naše tělo také dobře vyčistit od škodlivin.

Proč zvolit sestavení od odborníků?

Jestliže tedy nad jídelníčkem uvažujete, a stále váháte nad tím, zda si jídelníček stáhnout na internetu, nebo volit odborného výživového poradce, zvolte druhou možnost. Dostanete totiž jídelníček na míru zdarma, který bude zaručeně fungovat. Ty internetové totiž ne vždy zohledňují vaše potřeby a potřeby vašeho těla. Může se tak stát, že budete mít hlad, bude vám nevolno, nebo to dokonce může dojít až k tomu, že místo hubnutí budete přibírat. To vše jsou rizika spojená s tím, pokud jídelníček napsal někdo, kdo celé problematice nerozumí. U výživových poradců však toto není problémem.

A tak neváhejte a začněte se svojí postavou konečně něco dělat. Právě to je ten nejdůležitější krok. Následný jídelníček už je jednoduchá věc, jelikož obsahuje standardní jídla ve standardním množství, a tak vám může na první pohled přijít, že nebudete hubnout, ale realita bude zcela opačná. Bude stačit, kdy si celý postup zkontrolujete na váze, a uvidíte, že funguje.

4 Komentářů

 1. Lenka Kovářová

  Dobrý den.Jak získat jídelníček na míru zdarma?Děkuji Kovářová

 2. Hana

  Potřebuji sestavit jídelníček na míru, prosím tímto o pomoc děkuji Šmejdířová Hana

 3. Ivana Mančíková

  Dobrý den, prosím o jídelníček na míru.

 4. Radka

  Dobrý večer,
  prosím o sestavení jidelníčku na míru.Čeká mě operace a chtěla bych ještě před ni zhubnout.Timto prosim o pomoc.
  Děkuji Zindulková Radka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *