Klíčem k radostnému životu je kvalitní strava i spokojenost s postavou

Hubnutí

Již řadu let je mezi lidmi v povědomí tzv. RAW strava, která se pro mnoho z nás stala již neodmyslitelnou součástí jídelníčku. Jedná se o produkty z lůna přírody v té nejčistší podobě, které neprošly tepelným zpracováním, tedy zahřátím nad určitou teplotu. Taková strava je pak plná vitamínů, minerálů, enzymů a řady dalších živin, které jsou nezbytné pro náš organismus. V obecné rovině představuje RAW stravování konzumaci především syrové rostlinné stravy. Patří k nim také vodní řasy.

Unikátní sladkovodní řada jako všelék

Právě vodních řas, které mohou být pro tělo cenných zdrojem aminokyselin a dalších prvků, existuje hned několik. Jednou z tělu velmi prospěšných vodních řas s širokým spektrem blahodárných účinků je chlorella. Tato sladkovodní zelená řasa mimo jiné obsahuje unikátní růstový faktor, který podporuje růst, a tedy také regeneraci buněk. Díky této schopnosti dokáže omladit organismus a ten se stává celkově odolnějším. Kromě toho tento faktor podporuje řadu dalších ozdravných procesů v těle. Běžně se tato řasa používá také jako součást detoxikační kůry. Mezi další významné složky patří:

  • Antioxidanty
  • Přírodní antibiotikum chlorellin
  • Sporopollein
  • Minerální látky a stopové prvky

Takové antioxidanty jsou pro tělo nepostradatelné, snižují riziko poškození buněk, případně DNA. Chlorellin zase má významné antibakteriální účinky. Umí potlačovat třeba projevy boreliózy, ale řadu dalších onemocnění, přičemž jako přírodní antibiotikum nepoškozuje střevní mikroflóru. Dále sporopollein je jedním ze základních prvků pro již zmiňovanou detoxikaci, čemuž dopomáhají také minerály a stopové prvky v rostlině obsažené.

Cítíte se, jak vypadáte

Není to ale jen o příjmu zdravé stravy, ale musíme se také hýbat. Pohyb pomáhá s civilizační chorobou známou jako obezita. Pokud si chcete pomoci ještě jinak, můžete vyzkoušet pilulky na hubnutí. Nejlépe zase ty na přírodní bázi. Základem je vždy obsah látek podporujících spalování tuků. Nestyďte se zase obléknout do plavek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *