Seznamte se s Hamiczech

les

Jsem HAMICZECH – na sociálních sítích známá jako travel blogger a travel influencer. Mými hesly jsou TRAVEL – FASHION – SPORT a kombinaci příspěvků z těchto oborů najdete i na mém profilu.

Účet na Instagramu jsem si založila koncem roku 2019 a jeho zaměření bylo celkem jasné. Vaření mě nebaví, jak se maluju asi taky nikoho zajímat nebude, ani mě nebaví každý měsíc kupovat nové hadříky. Ale mým velkým koníčkem je cestování, takže půjdu touto cestou. A první lidé mě začali sledovat. Pak jich přibývalo. A pak mě to začalo bavit! Ostatně, kde jinde si zvedat sebevědomí než na Instagramu, kde vám lidé píší hezké komentáře, lajkují vaše fotky a různě vás podporují.

A tak jsem se rozhodla z toho udělat byznys. Začala jsem investovat čas a peníze do svého účtu, protože nejsem slavná osobnost, tak proč by mě měl někdo sledovat. A po třech letech tvrdé práce se to konečně začalo vyplácet. Začala jsem navazovat spolupráce zejména v oblasti cestování (propagace hotelů) nebo spolupracuji s módními značkami, které jsou mi blízké. Rozhodně neakceptuji každou spolupráci, propagace kosmetiky, doplňků stravy nebo investování není nic pro mě. Dávejte si na to pozor. Když uděláte ze svého účtu jednu velkou reklamní plochu, vašim sledujícím se to zřejmě moc líbit nebude a začnete je ztrácet.

Cestovatelský blog jsem si založila v roce 2021. Na Instagramu si každý prohlíží fotky a videa, ale málokdo čte, co je pod příspěvkem napsáno. Protože mě sledují lidé z celého světa, kromě českého jazyka jej píšu i v angličtině. Ráda si přidávám práci 🙂 A blog stojí opravdu hodně času, zvláště když musíte ještě normálně pracovat, cestování mě neživí, je to jen koníček.

Na mém blogu www.hamiczech.tips najdete podrobné informace o místech, která jsem navštívila, recenze hotelů či jiných typů ubytovacích zařízení, která jsou něčím zajímavá a tipy na dobré restaurace. V roce 2022 jsem přidala i kategorii Hamiczech testuje, kde píšu o věcech, které jsem měla možnost vyzkoušet a které mě natolik oslovily, že je ráda doporučím dále. Musí to být ale něco mi blízkého. Něco co běžně používám nebo nějaká vychytávka, která mě zaujme.

No a to je celý příběh. Pokud chcete být v něčem úspěšní, musíte to milovat a věnovat se tomu naplno, bez práce nejsou koláče. Vydržte, a i když vás mockrát odmítnou, nevzdávejte se, jednou to vyjde, nebojte. Úspěch se dříve nebo později dostaví, držím palce všem začínajícím!

A vzkaz pro PR managery hotelů – pokud byste chtěli zpropagovat svůj hotel, ozvěte se mi prosím. Je to moje práce. Jedna z nich 🙂

Cestování zdar!

Hamiczech

KONTAKTY

Instagram: @hamiczech

Facebook: @hamiczech.tips

Youtube: @hamiczech

Travel blog:

https://www.hamiczech.tips/

Zdroj obrázků: hamiczech.tips

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *