Zdravé sezení, které chrání vaše záda i celý pohybový aparát. To nabízí zdravotní židle Adaptic

zdravotní židle

Dlouhému sezení při práci se v dnešní době prakticky nedá vyhnout. Téměř každý, kdo pracuje v kanceláři, se musí smířit s tím, že bude denně trávit minimálně 8 hodin sezením u počítače. A všichni dobře víme, že to skutečně není pro naše tělo nic zdravého. Existuje nějaká možnost, jak zátěž pro naši páteř i celý pohybový aparát zmírnit? Řešení nabízí zdravotní židle, které dovedou poskytovat ideální oporu a šetřit vaše záda. Mezi nimi vyniká židle značky Adaptic, zejména pak Evora jakožto top produkt, který je skvělou investicí do vašeho zdraví.

Proč je správné sezení tak důležité?

Především proto, že pokud sezením trávíte tolik hodin denně, nutně to s sebou nese riziko zdravotních problémů. Správně zvolená ergonomická židle vám však pomůže tyhle potíže zmírnit či zcela odstranit.

Největší výhody ergonomické zdravotní židle

Mezi největší benefity lze zařadit:

  • Uvolnění ztuhlé krční páteře.
  • Odstranění bolesti zad, zejména pak beder.
  • Zpevnění hlubokého stabilizačního systému.
  • Zlepšení držení těla.
  • Správné prokrvení nohou.

Většina běžně prodávaných kancelářských židlí má statický sedák. Ten je však pro dlouhé sezení zcela nevhodný. Způsobuje svalovou dysfunkci a dysbalanci a časem může vést až ke chronickým následkům. Oproti tomu zdravotní kancelářská židle na pružině udržuje přirozenou pohyblivost pánve. Díky tomu se mohou ideálně aktivovat svaly hlubokého stabilizačního systému páteře, čímž se dlouhodobě zabraňuje chronickým problémům a bolesti zad.

Proč právě Adaptic Evora?

Jedná se o univerzální model, který se dokonale hodí pro každého s výškou 160 cm až 190 cm. Skvělý je jak do kanceláře, tak také na domácí sezení u počítače – jednoduše kdekoliv, kde musíte sedět několik hodin v kuse. Na výrobu byly použity nejkvalitnější materiály. Opěradlo židle je potaženo síťovinou mesh, což zajišťuje potřebnou prodyšnost i pružnost. Vše si můžete upravit dle svých potřeb, aby se vám sedělo skutečně jako na obláčku.

Zdroj náhledového obrázku: adaptic.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *