Jóga podle Adriene Mishler

Jóga podle Adriene Mishler

Chtěli byste si v pohodlí svého domova vyzkoušet jógu? Podívejte se na Youtube a vyhledejte si cvičební videa Adrien Mishler. Proč dát šanci právě této lektorce a jak doma začít cvičit jógu?

Kdo je Adriene Mishler

Adriene Mishler je známá lektorka jógy, herečka, spisovatelka i podnikatelka. Tradiční jógu propojuje s dechovými cvičeními a její lekce si můžete pustit kdykoliv na platformě Youtube, kde má její kanál přes 12,5 milionů odběratelů.

Jak začít cvičit jógu doma?

Kromě stabilního připojení k internetu je pro praktikování jógy doma důležitý také dostatečný prostor. Je důležité, abyste se v dané místnosti cítili příjemně a pohodlně. Nesmí vás například rozčilovat okolní nepořádek, hluk z venku a musíte se umět jednoduše uvolnit. Samozřejmě je praktické, pokud vlastníte jogamatku, ale dobře vám poslouží i klasická karimatka. Pro navození vhodné atmosféry si můžete k cvičení zapálit také svíčky nebo vonné tyčinky. Poslední nezbytností je pohodlné a elastické oblečení. Splňujete všechny body? To se pak můžete rovnou pustit do cvičení.

Začněte s jógou tam, kde sami chcete

Nemáte s jógou žádné předchozí zkušenosti? Nebo jste již byli na pár lekcích a víte, do čeho jdete? Při praktikování jógy v pohodlí domova vás nic nelimituje a lekci si můžete vybrat podle svého. Adriene Mishler má na svém Youtube kanále  (@yogawithadriene) všechna videa přehledně rozdělena do playlistů. Pustit se můžete do videí pro začátečníky, vrhnout se do měsíční výzvy, zapracovat na svém dechu, uvolnit ztuhlý krk, pustit se do meditace či třeba zlepšit svou flexibilitu.

Jóga s Adriene Mishler vás bude bavit, protože lektorka je sympatická a na začátku každého videa stručně vysvětlí, pro koho je vhodné. V případě, že přeceníte síly a začnete náročnou sestavou, můžete vždy jednoduše překliknout na další video. Abyste si jógu doma užili naplno, vyhraďte si na ni dostatek času, vypněte telefon a věnujte se sami sobě.

Zdroj textu: www.yogawithadriene.com, www.youtube.com

Zdroj foto: www.freepik.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *