Problémy s erekcí je potřeba řešit včas. Co vám může pomoci?

Problémy s erekcí

Muži různého věku se mohou v průběhu života potýkat s potížemi s erekcí. Přibývající léta přinášejí zejména problémy, které souvisejí s fyziologickými změnami v našem organizmu. Je to zejména zužování cév, kdy už nejsou schopny v dostatečné míře zásobovat topořivá tělíska, a tak muž není schopen dosáhnout dostatečné erekce. Mladší muži zase naopak často mohou mít problémy s psychologickou stránkou, kdy může jít třeba o stres v práci. Obecně nejsou prospěšné přílišná konzumace alkoholu, stejně tak kouření.

Co když se vyskytne erektilní dysfunkce?

Ze všeho nejdříve je nejdůležitější přijít na kloub příčině problémů. Z tohoto důvodu je potřeba apelovat na to, že by se neměla odkládat návštěva lékaře. Problémy s erekcí se totiž mohou stupňovat. Lékaři obvykle na tyto potíže předepisují některý z komerčních léků. Ty umí jednak zajistit erekci z fyziologického hlediska, ale také mohou působit na psychiku. Díky tomu může získat člověk ztracenou sebedůvěru. Problém je, že tyto léky mohou mít a obvykle mívají vedlejší účinky. Určitou alternativou mohou být preparáty, které obsahují přírodní výtažky. Obvykle se jedná o výtažky z rostlin:

  • Tribulus terrestris
  • Ženšen pravý
  • Maca

Jelikož se jedná o přírodní preparáty, tak je zřejmé, že zde nemusíte počítat s vedlejšími účinky. To však ovšem neznamená, že se jedná o plnou náhradu klasických léků. Spíše je možné tyto preparáty využít jako doplněk při léčbě. Určitě se však před užívání jakýchkoliv přípravků, a to včetně těch volně prodejných, poraďte s lékařem.

Co můžete ve svém životě zlepšit

Výše jsme již hovořili o některých rizicích, která mohou vést k problémům s erekcí. Proto je důležité zejména přistoupit ke změně životního stylu. Nikdy to není pouze o polykání prášků nebo reparátů. Jak na erekci? Je vhodné zdravě se stravovat, vyhýbat se potravinám z fastfoodu, zajistit si dostatek pohybu a přistupovat zkrátka k životu diametrálně odlišně než doposud.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *