Toto dělejte před cvičením. Výsledek stojí za to

Chcete zhubnout? Pokud ano, určitě ze stránek našeho magazínu víte, že základem je správná strava a také dostatek pravidelného pohybu. Na ten se zaměříme. Pokud se rozhodnete cvičit, jsou věci, které je dobré před cvičením dělat. O jaké se jedná?
Vstaňte z postele
Co tím chceme naznačit? Rozhodně to, že pokud chcete, aby vaše cvičení mělo velké […]

Léčivé potraviny, které by neměly chybět v žádné domácnosti

Pokud nejste ve své kůži, a cítíte, že na vás takzvaně něco leze, jsou hned dvě cesty, kterými se můžete vydat. Ta první je spojena s tím, že se svěříte do péče moderní medicíny. Ta druhá je spojena s tím, že využijete léčivé potraviny. A jaké by u vás doma neměly chybět?
Avokádo
Sice se jedná o exotickou […]

Psychohygiena pomůže při hubnutí. Jak?

Přijde vám, že stále nemůžete zhubnout? Problém nemusí být jenom v tom, že máte špatný jídelníček, nebo třeba v tom, že nemáte tolik pohybu. Problém může být dokonce i ve vaší hlavě. Jak ho odstranit? Je tu duševní hygiena, nebo též psychohygiena. Jak konkrétně vám pomůže? Podívejte se na naše tipy a osvědčené metody určené mužům […]

Proč je hitem přírodní kosmetika?

Ženy, ale i někteří muži se bez kosmetiky neobejdou. Kromě té, která je produkována s příměsí různých chemických látek, je tu ještě kvalitní přírodní kosmetika. Jak už napovídá sám název, je vyráběna pouze z látek, které jsou volně dostupné v přírodě. V poslední době se stává velkým hitem. A proč? Podívejte se.

Zajímavý a originální dárek
Pokud jste někdy hledali […]

Japonský čaj Matcha tea

Čaj je dnes jedním z celosvětově nejoblíbenějších nápojů – tedy hned po kávě. Nutno říci, že ne všechny čaje jsou stejné. A to pokud jde třeba o jejich celkovou kvalitu, nebo pokud mluvíme i jejich účincích. Když nechcete šlápnout vedle, potom doporučujeme zvolit japonský čaj Matcha tea. Proč?
Dokonalá chuť
Když si chceme dát šálek čaje, je […]

Jak mít krásné a bílé zuby?

Dokonalý úsměv je něco, co dokáže velmi výrazně podpořit krásu každého člověka. Souhlasíte s tím? Pokud ano, podívejte se společně s námi na to, jak mít zuby dokonale bílé. Není to zase až tak složité, jak si můžete myslet.
Pozor na to, co může zuby zbarvovat
Nejprve se podívejte na to, jak byste se měli chovat. Jsou totiž […]

Obáváte se porodu? Jsou produkty, které pomohou

Porod je na jednu stranu chvílí, během které můžete na svět přivézt zcela nový život. Zároveň se ale jedná také o chvíli, které se mnoho žen obává. Zvláště těch, které budou rodit poprvé. Naštěstí jsou postupy, díky kterým zle porod zvládnout lépe. My doporučíme:

číst literaturu,
dbát na rady lékaře,
navštívit předporodní kurzy.

Dále nezapomínejte […]

Trápí vás překyselení organismu?

Lidský organismus je poměrně složitý a je třeba, udržovat ho v rovnováze. Jedině tak bude za všech okolností dokonale a dobře fungovat. Pokud je problém, který s tím může přímo souviset, tak se jedná o překyselení organismu. Trápí vás? Chcete si s ním poradit? Nebo se mu chcete přímo vyvarovat? Ve všech případech vám dokážeme poradit.
Jak […]

Skončete s bílým cukrem. Používejte přírodní sladidla!

Bílý cukr je rozhodně to nejhorší, co můžete do organismu dostat. O něco lepší je určitě ten třtinový, ale ani u něho stále nemluvíme o dokonalé a nejlepší možnosti. Proto je vhodné využívat spíše přírodní sladidla. Jaká jsou ta nejlepší? Poradíme vám.
Stévie
Hned na úvod musíme zmínit přírodní sladidlo, které je doporučováno nejvíce. Je sice […]

Jak neztratit motivaci při hubnutí

Dokonalou postavu chce každý. Aby se skutečně vše povedlo tak, jak by mělo, je důležité dodržovat tři hlavní věci. O jaké se jedná? Kdo někdy již držel dietu, ten to rozhodně ví. Je to nutnost:

Dodržovat jídelníček
Hýbat se
Vydržet

A právě poslední bod, tedy motivace, můžeme označit za jeden z nejdůležitějších. A jak danou motivaci […]