Jak řešit problémy s erekcí? Podívejte se

Když se podíváme na četné zdravotní problémy u mnohých mužů, je třeba jasně říci, že jedním z hlavních je problém s erekcí. Ten může mít i fatální důsledky, pokud jde o partnerský život. Proto mnoho mužů hledá postupy, jak se zbavit problému s erekcí. Jste na tom stejně? Nejprve samozřejmě musíme doporučit návštěvu lékaře. Ne každému muži […]

Co vše obsahují batáty? Podívejte se na seznam prospěšných látek

Jíst ovoce a zeleninu je doporučováno každému z nás. Není se čemu divit, jelikož je to dobrá možnost, jak mít přísun vitamínů a minerálů. Kdo nechce stále stejnou klasiku, může se podívat na výborný recept na batáty. Nejenom, že je s ním spojena možnost přípravy dobrého oběda, ale i trato příloha umí dát tělu mnoho potřebných […]

Taurin oddálí únavu a dodá energii

Kdo se cítí unavený, ten velmi často využívá kávu, jelikož se v ní nachází kofein. Nejde ale o jedinou látku, která umí dodat energii a také oddálit únavu. Jednou z dalších je oblíbený taurin. V čem je tato látka jedinečná?
Co je to taurin?
Nejprve trochu teorie, jelikož je třeba vědět, o jakou látku se vlastně jedná. Taurin je […]

Které ovoce je vhodné i pro diabetiky?

Ovoce je zdravé a mělo by být samozřejmou součástí jídelníčků. Je však třeba připomenout, že některé druhy mohou obsahovat jak velké množství cukru, tak mohou mít i špatný glykemický index. Z toho důvodu dané druhy rozhodně nejsou vhodné pro diabetiky. A které naopak jsou? Podívejte se.
Borůvky
Oblíbené ovoce, které si lze i jednoduše natrhat v lese. Pro […]

Věděli jste, že dýňová semínka jsou plná vitamínů?

Semínka obecně jsou poměrně hojně doporučována, pokud je vaším cílem především zdravý životní styl. Když se podíváme na konkrétní možnosti, určitě dominují dýňová semínka. A jaký je ten hlavní důvod, proč je dobré je vyzkoušet? Podívejte se společně s námi – je to bohatý obsah vitamínů, ale i dalších látek
Jaké vitamíny obsahují dýňová semínka?
Začneme tedy […]

Meloun – dokonalé osvěžení i při dietě

Normal
0

21

false
false
false

CS
X-NONE
X-NONE

[…]

Lecitin a jeho vliv na lidské tělo

Když se podíváme na látku označovanou jako lecitin, je třeba říci, že jde o látku přírodní, kterou dnes najdeme v mnoha potravinách. Mezi hlavní příklady patří:

Arašídy a jiné ořechy
Různé druhy semen
Vejce

Rozhodně by se na danou látku nemělo zapomínat, jelikož vliv lecitinu na lidské tělo je poměrně pozitivní. Pokud vás zajímá, v jakém konkrétním […]

Hubněte s ženšenem – jak a proč?

Ženšen je celkem unikátní rostlinou, která může v první řadě podpořit lidské zdraví. Tím ale jeho pozitiva rozhodně nekončí. Je také unikátním pomocníkem na hubnutí. Podívejte se s námi, proč tomu tak je, a co dělat, aby vaše kila šla dolů.
Zvolte ten pravý
Prvním krokem by měla být volba správného ženšenu. Dnes je nejlepší volbou ženšen pravý, […]

Přibírání v těhotenství – proč se děje?

Každá žena, která je těhotná, jasně potvrdí, že se nevyhne procesu, kterým je přibírání v těhotenství. A rozhodně nejde jenom o váhu dítěte, jelikož nárůst váhy je mnohem vyšší. Proč tomu tak je? Podívejte se společně s námi na několik důvodů.
Hormonální změny
Během těhotenství ženu čeká mnoho hormonálních změn a právě ty mohou souviset s různými stavy s ohledem […]

Semolinová mouka jako náhrada té klasické

Základem mnoha pokrmů je dnes mouka.  Většina z nás zná tu klasickou, která ale na trhu není jedinou možností, kterou lze nejenom koupit, ale také používat. Existuje také semolinová mouka, kterou si dnes mnoho lidí oblíbilo jako zajímavou alternativu. Podívejme se, proč tomu tak je.
Co je to semolina?
Nejprve se podívejme na to, z čeho se taková […]